Вітаю!
відео показано уривками, стрільба з пасажирського або водійсього місця - це не багоюз.
Якщо судити з цього правила:
6.53. Заборонено вести вогонь / перестрілку з пасажирського або водійського місця автомобіля. | Деморган 30-120 хвилин, при масових порушеннях Варн (на розсуд адміністратора)
то там є виняток
Виняток: якщо гравець по якому ведеться вогонь перебуває у транспорті або ведеться погоня тощо.
прите у водія який теж тулив по мні була в кайданках людина
Навіть якщо зараз логічно подумати, на людину наділи кайданки -> посадили у машину -> поліцейський сів за руль -> у поліцейського руки вільні -> він може стріляти.
Очікуйте кінцевої відповіді від ГА/ЗГА