Нещодавній вміст від Данька Леонтій

  1. Зачинено моцик не забирається з авто стоянки

    як забрати авто з стоянки штрафів немає фотки не хочуть деякі загружатись але в мене чомусь не хоче забирати авто зі стоянки хотя там пише *штраф стоянка* на евакуації а коли я його хочу забрати пише що у вас немає авто якщо що це мотоцикл (мій)
Угорі