Зачинено моцик не забирається з авто стоянки

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Данька Леонтій

Новий гравець
Реєстрування
22 Січ 2025
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
як забрати авто з стоянки штрафів немає фотки не хочуть деякі загружатись але в мене чомусь не хоче забирати авто зі стоянки хотя там пише *штраф стоянка* на евакуації а коли я його хочу забрати пише що у вас немає авто якщо що це мотоцикл (мій)
 

Вкладення

  • Знімок екрана (66).png
    Знімок екрана (66).png
    1.6 Mб · Перегляди: 34
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі