Нещодавній вміст від Олександр Павляк

  1. Олександр Павляк

    Відмовлено Олександр Павляк/ неправильний бан

    мій нік: Олександр Павляк Нік Адміністартора: Микола Ткач. Получив бан за оск проєкту в репорт Дослівно: Це Гім.. тому що ігроки ДЦ. Хворі Аутиз.ом Адміністратор не правильно зрозумів мене та подумав що я оскорбив гру. Доказів немаю що я писав саме цей репорт не маю. Прохання розбанити мене...
  2. Олександр Павляк

    Відмовлено Прохання розбанити.

    Коротко то я відправив репорт до Адміністрації дослівно «Це Г…м….н…о Ігроки ДЦП ХВОРІ АУ ТИЗМОМ.» Я вибачаюсь за свої слова але я не оскорбив проєкт та вважаю що мене не правильно зрозуміли. Я словом на г мав на увазі ситуацію. Дякую за увагу.
Угорі