Олександр Павляк
Новий гравець
- Реєстрування
- 29 Гру 2024
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Коротко то я відправив репорт до Адміністрації дослівно
«Це Г…м….н…о Ігроки ДЦП ХВОРІ АУ ТИЗМОМ.»
Я вибачаюсь за свої слова але я не оскорбив проєкт та вважаю що мене не правильно зрозуміли. Я словом на г мав на увазі ситуацію. Дякую за увагу.
«Це Г…м….н…о Ігроки ДЦП ХВОРІ АУ ТИЗМОМ.»
Я вибачаюсь за свої слова але я не оскорбив проєкт та вважаю що мене не правильно зрозуміли. Я словом на г мав на увазі ситуацію. Дякую за увагу.