Нещодавній вміст від Святополк Дніпровський

  1. Розглянуто Олег Галицький/Багоюз

    Олег Галицький: Святополк Дніпровський: Суть скарги: 22.12.2024 року, приблизно о 13:30, мене було посаджено до в"язниці за ,нібито, використання "Багоюза" та видано - 180 хв ув"язнення. Відповідно до п. 6.38 Правил серверу (Заборонено використання будь-якого багоюзу), покарання - Деморган - від...
Угорі