Розглянуто Олег Галицький/Багоюз

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
22 Гру 2024
Дописи
1
Реакції
0
Бали
4
  1. Олег Галицький:
  2. Святополк Дніпровський:
  3. Суть скарги: 22.12.2024 року, приблизно о 13:30, мене було посаджено до в"язниці за ,нібито, використання "Багоюза" та видано - 180 хв ув"язнення. Відповідно до п. 6.38 Правил серверу (Заборонено використання будь-якого багоюзу), покарання - Деморган - від 60 до 120 хв. Вказане я повідомив адміністратору Олегу Галицькому, на що він відповів, що має право відходити від встановлених термінів, проте такого не вказано в правилах гри. Правила одні для всіх, оскільки ми живемо в демократичній державі Україна, де і створена ця гра. Це ж не рашка , де немає законів та не дотримуються жодних правил. Прошу прийняти міри до адміністратора.
  4. Скриншот додається у вкладеннях:
  5. 22.12.2024 року:
 

Вкладення

  • 9774d010-8d83-4deb-8cd1-5c1f9abd69dc.jpg
    9774d010-8d83-4deb-8cd1-5c1f9abd69dc.jpg
    447.3 Кб · Перегляди: 47

Олег Галицький

Керівник UKRAINE GTA
Керівник
Реєстрування
14 Бер 2023
Дописи
7,328
Реакції
5,070
Бали
253
Вітаю!
Розглянувши скаргу, виношу вердикт:


Схиляючись на правила UKRAINE GTA, цитую:
1.14. Адміністрація може відхилитись від встановлених нормативів та видати менш / більш суворіше покарання. Гравці з високим рівнем отримують покарання суворіші ніж гравця з низьким рівнем, бо повинні знати правила та не порушувати їх.
1.15. Головна адміністрація залишає за собою право відійти від встановлених нормативів та покарати гравця більш суворіше ніж зазначено, спираючись на тяжкість порушення, багаторазовість порушень цих чи інших.

Тому у такому випадку було це застосовано тому, що ми отримали звернення від гравця про ДМ, і далі ви його переслідували до системної зеленої зони й там за допомогою багоюзу заподіювати шкоду та його авто.


[Розглянуто]
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі