Нещодавній вміст від кентуха кентович

  1. Відмовлено мене посадили без причини

    їхав я 6 коло на снігопиберальній машині і случайно підняв ковш натиснув на нету кнопку це було буквально 2 секунди і мені адміністратор ілля макогон посадив мене на 20 хв за то що я порушив швидкість.хлопці це неадикватно я хотів зробити 20 кіл на машині.заберіть в нього адмінку і нехай вертає...
Угорі