кентуха кентович
Новий гравець
- Реєстрування
- 19 Лют 2025
- Дописи
- 1
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
їхав я 6 коло на снігопиберальній машині і случайно підняв ковш натиснув на нету кнопку це було буквально 2 секунди і мені адміністратор ілля макогон посадив мене на 20 хв за то що я порушив швидкість.хлопці це неадикватно я хотів зробити 20 кіл на машині.заберіть в нього адмінку і нехай вертає мені гроші я вже 6 кіл був проїхав.мені 35 років правил сервера дотримуюсь а мене кидають в тюрму несправидливо розберіться з цією подією адекватно ДЯКУЮ