Нещодавній вміст від Forest

  1. Зачинено Перестрілка з другим кланом

    Ми з моїм другом: Фолден Бандера і я: Антон Заневчик. Ми їхали і побачили наших ворогів по клану і ми встали в перестрілку він був один нас було двоє.( Перестрілка була біля блокпоста на якому небуло ніяких Фракцій). І збоку стояв якийсь адмін і він подумав що це ДМ і посадив нас всіх в камеру...
Угорі