Forest
Новий гравець
- Реєстрування
- 13 Лип 2022
- Дописи
- 6
- Реакції
- 0
- Бали
- 4
Ми з моїм другом: Фолден Бандера і я: Антон Заневчик. Ми їхали і побачили наших ворогів по клану і ми встали в перестрілку він був один нас було двоє.( Перестрілка була біля блокпоста на якому небуло ніяких Фракцій). І збоку стояв якийсь адмін і він подумав що це ДМ і посадив нас всіх в камеру.
Витягніть нас будьласка!!!
Витягніть нас будьласка!!!