Н. Зіненко
Новий гравець
- Реєстрування
- 18 Тра 2026
- Дописи
- 15
- Реакції
- 1
- Бали
- 8
1. Ваш нікнейм: Нікіта Зіненко
2. Нікнейм адміністратора: Данило Луб"янов
3. Суть скарги: Клан "AVANGARD" на відео показано бере і вбиває мене. так в нас зними є війна але вони не дають нікому пограти на сервері тому я так і виразився але на відео чутно як йде образа мене від гравця Влад Ашер 43925 такі дії повторюються вже не в перше на відео видно як я перевернувся та не представляв ніякої загрози для клану "AVANGARD" а вони в той час ще почали стріляти по машині та ламати її та яка перевернута та я ніяк не міг їм завдати шкоди так що виношусвою думку на це (панове адміністратори я сподіваюсь що після моєї скарги мене розблокують я виношу вибачення стосовно образи але й клан "AVANGARD" не правий почали мене тулити без причини я розумію що в нас з ними війна але вони завжди всіх вбивають де їм заманеться отже я сподіваюсь ви мене зрозумієте та розблокуєте)
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео): https://www.youtube.com/watch?v=ovMq3LQSnfc
5. Дата порушення 14.06.2026
2. Нікнейм адміністратора: Данило Луб"янов
3. Суть скарги: Клан "AVANGARD" на відео показано бере і вбиває мене. так в нас зними є війна але вони не дають нікому пограти на сервері тому я так і виразився але на відео чутно як йде образа мене від гравця Влад Ашер 43925 такі дії повторюються вже не в перше на відео видно як я перевернувся та не представляв ніякої загрози для клану "AVANGARD" а вони в той час ще почали стріляти по машині та ламати її та яка перевернута та я ніяк не міг їм завдати шкоди так що виношусвою думку на це (панове адміністратори я сподіваюсь що після моєї скарги мене розблокують я виношу вибачення стосовно образи але й клан "AVANGARD" не правий почали мене тулити без причини я розумію що в нас з ними війна але вони завжди всіх вбивають де їм заманеться отже я сподіваюсь ви мене зрозумієте та розблокуєте)
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео): https://www.youtube.com/watch?v=ovMq3LQSnfc
5. Дата порушення 14.06.2026