Зачинено Вибачаюсь за те що обізвав батьків але я можу оргументувати

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Н. Зіненко

Новий гравець
Реєстрування
18 Тра 2026
Дописи
15
Реакції
1
Бали
8
1. Ваш нікнейм: Нікіта Зіненко
2. Нікнейм адміністратора: Данило Луб"янов
3. Суть скарги: Клан "AVANGARD" на відео показано бере і вбиває мене. так в нас зними є війна але вони не дають нікому пограти на сервері тому я так і виразився але на відео чутно як йде образа мене від гравця Влад Ашер 43925 такі дії повторюються вже не в перше на відео видно як я перевернувся та не представляв ніякої загрози для клану "AVANGARD" а вони в той час ще почали стріляти по машині та ламати її та яка перевернута та я ніяк не міг їм завдати шкоди так що виношусвою думку на це (панове адміністратори я сподіваюсь що після моєї скарги мене розблокують я виношу вибачення стосовно образи але й клан "AVANGARD" не правий почали мене тулити без причини я розумію що в нас з ними війна але вони завжди всіх вбивають де їм заманеться отже я сподіваюсь ви мене зрозумієте та розблокуєте)
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео): https://www.youtube.com/watch?v=ovMq3LQSnfc
5. Дата порушення 14.06.2026
 

Владосик

Новий гравець
Реєстрування
22 Бер 2023
Дописи
5
Реакції
3
Бали
6
Я оскнув по перше там в дсі, плюс ти вийшов і оскнув просто рідних коли тобі нічого не сказали
 

Ілля Репецький

КА | Подільський Край
Куратор Адміністрації
Реєстрування
14 Лип 2024
Дописи
2,148
Реакції
758
Бали
253
Вітаю.
Відповідь надана в даній скарзі.

Зачинено
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі