Руби Фьюз
Козак
- Реєстрування
- 17 Лют 2026
- Дописи
- 5
- Реакції
- 14
- Бали
- 8
1. Ваш нікнейм: Руби Фьюз
2. Нікнейм адміністратора: Андрій Соколов
3. Суть скарги:
Доброго дня!
Я не розумію, що відбувається і з якого часу почали карати без скарг. До того ж уночі я стояла на Центральному ринку в АФК, а мене покарали. Після виклику адміністратора він відповів, що докази є в логах. Але чому тоді покарання щоразу застосовуються вибірково і лише після того, як конкретно назвали нік гравця? Це не перший випадок. Щоразу покарання отримують певні люди, а не всі, хто брав участь, і з яких пір переглядати логи без причини стало нормою?
Чому ЗСУ не веде фрапс і не завантажує його на форум, а продовжує творити безлад разом із тими, хто викрадає, розставляє бетонні стіни та обливає водою? Але чомусь логи ЗСУ не переглядаються, і полковники за це не несуть покарання. Ми всі згодні нести покарання, але лише тоді, коли це задокументовано, а не коли вибірково карають певних людей, а ЗСУ залишається безкарним, тому що для них це розвага.
Чому мене покарали сьогодні, а не вчора? Чому інший адміністратор не покарав мене за це порушення? Чи тепер можна карати тоді, коли адміністратор цього захоче, у будь-який час? Я готова нести покарання, але разом з усіма людьми, які там перебували, а не щоразу відповідати за всіх людей, яких я навіть не знаю.
Давайте тоді переглядати логи ЗСУ, коли хтось бере спецтранспорт і встановлює бетонні блоки, щоб усі несли покарання. Також потрібно карати всіх гравців, які щось беруть і перебувають там, а не лише тих, до кого в конкретного адміністратора є особиста неприязнь. І змушувати ЗСУ вести фрапс і подавати його на форум, а не просто бігати, розважатися та затримувати гравців. Полковники зобов'язані за це відповідати і щось робити, а не перекривати входи та виходи.
Вимагаю справедливості до всіх, а не лише до окремих людей, які не догодили конкретному адміністратору.
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео):
5.Дата порушення: 18.06.2026
2. Нікнейм адміністратора: Андрій Соколов
3. Суть скарги:
Доброго дня!
Я не розумію, що відбувається і з якого часу почали карати без скарг. До того ж уночі я стояла на Центральному ринку в АФК, а мене покарали. Після виклику адміністратора він відповів, що докази є в логах. Але чому тоді покарання щоразу застосовуються вибірково і лише після того, як конкретно назвали нік гравця? Це не перший випадок. Щоразу покарання отримують певні люди, а не всі, хто брав участь, і з яких пір переглядати логи без причини стало нормою?
Чому ЗСУ не веде фрапс і не завантажує його на форум, а продовжує творити безлад разом із тими, хто викрадає, розставляє бетонні стіни та обливає водою? Але чомусь логи ЗСУ не переглядаються, і полковники за це не несуть покарання. Ми всі згодні нести покарання, але лише тоді, коли це задокументовано, а не коли вибірково карають певних людей, а ЗСУ залишається безкарним, тому що для них це розвага.
Чому мене покарали сьогодні, а не вчора? Чому інший адміністратор не покарав мене за це порушення? Чи тепер можна карати тоді, коли адміністратор цього захоче, у будь-який час? Я готова нести покарання, але разом з усіма людьми, які там перебували, а не щоразу відповідати за всіх людей, яких я навіть не знаю.
Давайте тоді переглядати логи ЗСУ, коли хтось бере спецтранспорт і встановлює бетонні блоки, щоб усі несли покарання. Також потрібно карати всіх гравців, які щось беруть і перебувають там, а не лише тих, до кого в конкретного адміністратора є особиста неприязнь. І змушувати ЗСУ вести фрапс і подавати його на форум, а не просто бігати, розважатися та затримувати гравців. Полковники зобов'язані за це відповідати і щось робити, а не перекривати входи та виходи.
Вимагаю справедливості до всіх, а не лише до окремих людей, які не догодили конкретному адміністратору.
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео):
5.Дата порушення: 18.06.2026