Адміністратор Андрій Мажор посадив мене по причині ДМ, бо він бачив, що там коїлось. Я відповів, що я стріляв у відповідь на постріли по моїй машині, на що мені сказали, кидати фрапс на форум. Я запитав адміна навіщо, адже він все бачив, на що отримав відповідь - писати скаргу на форум, чи...