Григорій Босий
Новий гравець
- Реєстрування
- 28 Лис 2023
- Дописи
- 3
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Адміністратор Андрій Мажор посадив мене по причині ДМ, бо він бачив, що там коїлось. Я відповів, що я стріляв у відповідь на постріли по моїй машині, на що мені сказали, кидати фрапс на форум. Я запитав адміна навіщо, адже він все бачив, на що отримав відповідь - писати скаргу на форум, чи нормально, що я відбуваю покарання за самозахист а адмін замість того щоб розібратись у ситуації просто мене посадив і сказав писати скаргу на нього?
Останнє редагування: