Зачинено Необгрунтоване ув*язнення

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Григорій Босий

Новий гравець
Реєстрування
28 Лис 2023
Дописи
3
Реакції
0
Бали
1
Адміністратор Андрій Мажор посадив мене по причині ДМ, бо він бачив, що там коїлось. Я відповів, що я стріляв у відповідь на постріли по моїй машині, на що мені сказали, кидати фрапс на форум. Я запитав адміна навіщо, адже він все бачив, на що отримав відповідь - писати скаргу на форум, чи нормально, що я відбуваю покарання за самозахист а адмін замість того щоб розібратись у ситуації просто мене посадив і сказав писати скаргу на нього?
 
Останнє редагування:

Олександр Міракл

Центральна Україна
Активний гравець
Реєстрування
28 Вер 2022
Дописи
2,979
Реакції
1,012
Бали
213
Вітаю, шановний гравець
Скарга складена не по формі

Форма подачі скарги:
  1. Нікнейм адміністратора:
  2. Особистий нікнейм:
  3. Суть скарги:
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
  5. Дата походження:
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі