Результати пошуку

  1. Розглянуто Заблокували без причини та пояснення!

    Доброго вечора, мене заблокували без причини та пояснення! Поїхав собі після робочої зміни у ВРУ (8 звання) попрацювати на фермі, працюю 30 хвилин і мене викидає із серверу і пише, що заблоковано. Причина - "До оскарження" Що це значит?! Id у грі - 15063, Маркус Голуб
Угорі