Маркус Голуб
Новий гравець
- Реєстрування
- 4 Кві 2025
- Дописи
- 4
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Доброго вечора, мене заблокували без причини та пояснення!
Поїхав собі після робочої зміни у ВРУ (8 звання) попрацювати на фермі, працюю 30 хвилин і мене викидає із серверу і пише, що заблоковано. Причина - "До оскарження"
Що це значит?!
Id у грі - 15063, Маркус Голуб
Поїхав собі після робочої зміни у ВРУ (8 звання) попрацювати на фермі, працюю 30 хвилин і мене викидає із серверу і пише, що заблоковано. Причина - "До оскарження"
Що це значит?!
Id у грі - 15063, Маркус Голуб