Григорій Ярошенко
/byGrishaForum
- Реєстрування
- 3 Тра 2025
- Дописи
- 242
- Реакції
- 181
- Бали
- 48
1.Іван Бабич
2.Григорій Ярошенко
3.Суть Відкинув за ФД чи ДМ не пам'ятаю.Суть ситуації я його не чіпав поки він по мені не відкрив вогонь.З його сторони пішла провокація.У Діскорді Адміністратор вів себе зухвало .При подачі доказів посилався на те що він не винен що так літають кулі?Це що за цирк ,я тоді теж не винен що так літають кулі.Але як натякнув адміністратор він у відпустці.Та немає бажання ні розглядати скарги ,ні їх оскаржувати.Питання наступне якщо даний адміністратор у відпустці то нехай і скарги подає як усі гравці,в не пише іншим адмінам кого відкидати.Доречі щей підставляючи їх.
Прошу розглянути доказ де чітко видно ,що я його не чіпав доки по мені він не відкрив вогонь.А з приводу він не винен куди кулі летять,то нехай іде на страйк стріляти вчиться це збереже час багатьма гравцям,щоб потім Кулі Бабича не літали ще десь .
Чого я маю через некомпетентність адміна витрачати свій час у Деморгані бо у нього відпустка?йому в діскорді кажуть ти не правий нє каже мені всерівно..
4.Докази
5.19.09.2025
2.Григорій Ярошенко
3.Суть Відкинув за ФД чи ДМ не пам'ятаю.Суть ситуації я його не чіпав поки він по мені не відкрив вогонь.З його сторони пішла провокація.У Діскорді Адміністратор вів себе зухвало .При подачі доказів посилався на те що він не винен що так літають кулі?Це що за цирк ,я тоді теж не винен що так літають кулі.Але як натякнув адміністратор він у відпустці.Та немає бажання ні розглядати скарги ,ні їх оскаржувати.Питання наступне якщо даний адміністратор у відпустці то нехай і скарги подає як усі гравці,в не пише іншим адмінам кого відкидати.Доречі щей підставляючи їх.
Прошу розглянути доказ де чітко видно ,що я його не чіпав доки по мені він не відкрив вогонь.А з приводу він не винен куди кулі летять,то нехай іде на страйк стріляти вчиться це збереже час багатьма гравцям,щоб потім Кулі Бабича не літали ще десь .
Чого я маю через некомпетентність адміна витрачати свій час у Деморгані бо у нього відпустка?йому в діскорді кажуть ти не правий нє каже мені всерівно..
4.Докази