Розглянуто Іван Бабич

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
3 Тра 2025
Дописи
242
Реакції
181
Бали
48
1.Іван Бабич
2.Григорій Ярошенко
3.Суть Відкинув за ФД чи ДМ не пам'ятаю.Суть ситуації я його не чіпав поки він по мені не відкрив вогонь.З його сторони пішла провокація.У Діскорді Адміністратор вів себе зухвало .При подачі доказів посилався на те що він не винен що так літають кулі?Це що за цирк ,я тоді теж не винен що так літають кулі.Але як натякнув адміністратор він у відпустці.Та немає бажання ні розглядати скарги ,ні їх оскаржувати.Питання наступне якщо даний адміністратор у відпустці то нехай і скарги подає як усі гравці,в не пише іншим адмінам кого відкидати.Доречі щей підставляючи їх.
Прошу розглянути доказ де чітко видно ,що я його не чіпав доки по мені він не відкрив вогонь.А з приводу він не винен куди кулі летять,то нехай іде на страйк стріляти вчиться це збереже час багатьма гравцям,щоб потім Кулі Бабича не літали ще десь .
Чого я маю через некомпетентність адміна витрачати свій час у Деморгані бо у нього відпустка?йому в діскорді кажуть ти не правий нє каже мені всерівно..
4.Докази
5.19.09.2025
 

Михайло Малюк

UKRAINE GTA
Активний гравець
Реєстрування
17 Вер 2024
Дописи
1,626
Реакції
1,063
Бали
253
Вітаю
З адміністратором буде проведено сувору бесіду
При повторенні подібної ситуації Адміністратор понесе покарання

Розглянуто
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі