Максим Дімонович
Новий гравець
- Реєстрування
- 5 Лип 2024
- Дописи
- 20
- Реакції
- 3
- Бали
- 6
Проїхався я по узбіччю, він їхав кудись по своїм справам, після того коли ми перескінулись він черещ 5 секунд почав розвертатись і включив мигалку, я припаркувався на парковці, і він мені каже покажіть паспорт, а я не знаю як бо я новенький, я дав йому тех паспорт і він каже, що йому не потрібно тех паспорту, я тоді сказав, що не знаю як, а він почав відлік від 1-10 і сказав що якщо не дам паспорт то він мене заарештує, почав рахувати і пройшло 5 секунд як він мене арештовує, ще під час поїздки в поліцію я йому писав що не знаю як, а зразу ж коли прибули в поліцію він сказав мені як показати паспорт і ще прочитав мені права коли я не чув і питаєтся чи я все зрозумів, я йому відписую ні повтори, а він сидить мовчки - це ж свавілля, він спеціально це зробив, щоб виконати арешт, це законно? по менше б таких свинь