Хенсік Мореззі
Поважний гравець
- Реєстрування
- 19 Лис 2022
- Дописи
- 280
- Реакції
- 135
- Бали
- 48
1. Нікнейм адміністратора: Люсьєн Грівз
2. Особистий нікнейм: Хенсік Мореззі
3. Суть скарги: «Нова система доган кланів // by.Grivz»
«Нова система отримання доган/попередження УЧАСНИКУ клану»: була введена окрема система доган лідерам/модераторам/учасникам клану, яка насправді має багато непродуманих і недописаних деталей та суперечить всім діючим правилам серверу та отриманням покарань згідно загальних правил проєкту.
«Нова система доган» кланів яку випустив ГС Неоф 03 не є продуманою та чесною/равноцінною по відношенню до кланів займаючих топ 10 та кланів які не займають цей топ.
Отже, згідно системи адміністратора клан отримає догану лише коли старший склад (лідер /модератор) будуть мати в сумі 3 догани. Тобто по факту, якщо за такі серйозні порушення на всіх інших серверах [01], [02], [04], [05] [06] клан підпадає уже під видалення, то у даного адміністратора клан отримає лише 1 догану. [скрін]. Адміністратор заохочує гравців до масового DMу і масових порушень правил серверу.
Ніде не вказано, куди і як зникають догани модератора/лідера, якщо вони йдуть з посади.
Також що означає третій пункт про: «3/3 доган учаснику клану - звільнення з клану.» і хто буде за цим слідкувати маючи більше 120 кланів на сервері.
«Нечесна/нерівноцінна система зняття доган для кланів»:
ГСом Неоф.орг було запроваджено нову «систему» зняття доган кланам яка відхиляється від загальноприйнятих норм для всіх серверів «Загальна система видачі покарань кланам»
Система не є рівноцінною по відношенню до кланів які займають різні позиції в лідерборді.
Зняття попередження: система передбачає що: за [х3] захоплення бп та [x1] рп викрадення клану буде знято попередження, але для кланів які входять в топ 10 немає сенсу цього робити бо: отримавши ще 1 попередження яке стає доганою вони можуть залити вже перехоплення поставки озброєння [x1] після чого знімуть догану клану.
Адмінітратор обмежив варіанти зняття доган для кланів, тобто клани, які не є в топ 10 є один можливий варіант зняття догани - [x3] викрадення.
Також адміністратор зазначив що для зняття потрібно саме УСПІШНО проведене перехоплене постачання, де сам нехтує своїм же правилом і знімає догану «кланам», у яких:
1) Немає повного фрапсу
2) Перехоплення не було проведено до кінця, відсутня RP-складова перевантаження боєприпасів
3) На відео видно як адміністратор сам же порушує будь-яку RP-складову, правила постачання та допомагає кланам, говорячи про те де знаходяться державні організації
4) Не пройшов термін навіть 7 діб для зняття догани, також термін для зняття доган не вказаний.
Тобто не маючи кд, клани які входять в десятку лідерборда можуть систематично порушувати правила та знімати догани без кд по системі [отримав-зняв]
Вважаю дії адміністратора некомпетентними та не продуманими. Це не було змінено у загальній системі видачі покарань кланам, а отже не було погоджено і обговорено з керівництвом. Такі рішення несуть за собою наслідки та масові неконтрольовані порушення від кланів. Лише для прикладу наведу:
На всіх серверах згідно загальної системи, лідеру/модератору достатньо зробити серйозне порушення (образи рідних, DM GZ, образи адміністрації, багоюз, збив анімації і т.д.) 3 рази, щоб клан був видалений. На 03 ГС Неофіційних організацій вважає абсолютною нормою порушити це все 9 разів, щоб клан був видалений, що втричі більше збільшує DM, образи рідних, адміністрації тощо. І аж точно ніяк не піднімає рівень RP на проєкті та заважає розвитку нових гравців та нових кланів
Такі глобальні зміни повинні бути добре обговорені та зважені з керівництвом, а лише тоді введені і змінені у загальних правилах проєкту.
4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): всі скріншоти та докази прикріплені в посиланнях
5. Дата походження: 07.04.2024
2. Особистий нікнейм: Хенсік Мореззі
3. Суть скарги: «Нова система доган кланів // by.Grivz»
«Нова система отримання доган/попередження УЧАСНИКУ клану»: була введена окрема система доган лідерам/модераторам/учасникам клану, яка насправді має багато непродуманих і недописаних деталей та суперечить всім діючим правилам серверу та отриманням покарань згідно загальних правил проєкту.
«Нова система доган» кланів яку випустив ГС Неоф 03 не є продуманою та чесною/равноцінною по відношенню до кланів займаючих топ 10 та кланів які не займають цей топ.
Отже, згідно системи адміністратора клан отримає догану лише коли старший склад (лідер /модератор) будуть мати в сумі 3 догани. Тобто по факту, якщо за такі серйозні порушення на всіх інших серверах [01], [02], [04], [05] [06] клан підпадає уже під видалення, то у даного адміністратора клан отримає лише 1 догану. [скрін]. Адміністратор заохочує гравців до масового DMу і масових порушень правил серверу.
Ніде не вказано, куди і як зникають догани модератора/лідера, якщо вони йдуть з посади.
Також що означає третій пункт про: «3/3 доган учаснику клану - звільнення з клану.» і хто буде за цим слідкувати маючи більше 120 кланів на сервері.
«Нечесна/нерівноцінна система зняття доган для кланів»:
ГСом Неоф.орг було запроваджено нову «систему» зняття доган кланам яка відхиляється від загальноприйнятих норм для всіх серверів «Загальна система видачі покарань кланам»
Система не є рівноцінною по відношенню до кланів які займають різні позиції в лідерборді.
Зняття попередження: система передбачає що: за [х3] захоплення бп та [x1] рп викрадення клану буде знято попередження, але для кланів які входять в топ 10 немає сенсу цього робити бо: отримавши ще 1 попередження яке стає доганою вони можуть залити вже перехоплення поставки озброєння [x1] після чого знімуть догану клану.
Адмінітратор обмежив варіанти зняття доган для кланів, тобто клани, які не є в топ 10 є один можливий варіант зняття догани - [x3] викрадення.
Також адміністратор зазначив що для зняття потрібно саме УСПІШНО проведене перехоплене постачання, де сам нехтує своїм же правилом і знімає догану «кланам», у яких:
1) Немає повного фрапсу
2) Перехоплення не було проведено до кінця, відсутня RP-складова перевантаження боєприпасів
3) На відео видно як адміністратор сам же порушує будь-яку RP-складову, правила постачання та допомагає кланам, говорячи про те де знаходяться державні організації
4) Не пройшов термін навіть 7 діб для зняття догани, також термін для зняття доган не вказаний.
Тобто не маючи кд, клани які входять в десятку лідерборда можуть систематично порушувати правила та знімати догани без кд по системі [отримав-зняв]
Вважаю дії адміністратора некомпетентними та не продуманими. Це не було змінено у загальній системі видачі покарань кланам, а отже не було погоджено і обговорено з керівництвом. Такі рішення несуть за собою наслідки та масові неконтрольовані порушення від кланів. Лише для прикладу наведу:
На всіх серверах згідно загальної системи, лідеру/модератору достатньо зробити серйозне порушення (образи рідних, DM GZ, образи адміністрації, багоюз, збив анімації і т.д.) 3 рази, щоб клан був видалений. На 03 ГС Неофіційних організацій вважає абсолютною нормою порушити це все 9 разів, щоб клан був видалений, що втричі більше збільшує DM, образи рідних, адміністрації тощо. І аж точно ніяк не піднімає рівень RP на проєкті та заважає розвитку нових гравців та нових кланів
Такі глобальні зміни повинні бути добре обговорені та зважені з керівництвом, а лише тоді введені і змінені у загальних правилах проєкту.
4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): всі скріншоти та докази прикріплені в посиланнях
5. Дата походження: 07.04.2024