Схвалено Ілля Макогон//BAD COP

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Ілля Макогон

Полковник ДСНС | Чорноморський край
Активний гравець
Реєстрування
10 Бер 2023
Дописи
1,432
Реакції
565
Бали
238
Адреса
[email protected]
Дитинство:

Маленький хлопчик на ім’я Ілля народився в містечку Маріуполь, що на Донеччині. Батько Іллі успішний менеджер декількох відділень Нової пошти, а мати майор поліції в місцевому відділку. Коли Іллі було всього 6 років Батько покинув сім’ю і не плечі його мати впав важкий тягар виховання маленького та енергійного хлопчика. Ілля все своє дитинство мріяв буди схожий на свою маму та з малку вирішив, що хоче посвятити своє життя службі в лавах Національної поліції. У віці 6 років Ілля, як і його однолітки, пішов у 1 клас. Малий Ілля навчався дуже добре та закінчив початкову школу на відмінно.
1693560555461.png

Юність:

Перейшовши до середньої школи Ілля у віці 13 років зв’язується із поганою компанією та починає прогулювати навчання. Ставши трохи дорослішим десь у віці 14 років Ілля під впливом компанії вчиняє правопорушення та потрапляє до місцевого відділу поліції, де за вдіяне йому загрожувало покарання. Та мати, яка там працювала, допомогла сину уникнути відповідальності, але ціною своєї роботи у відділі. Після цих подія сім’я Іллі була змушена покинути рідне місто та переїхати. Щоб дати змогу Іллі навчатися , мати почала працювати на різних підробітках, а Ілля відчуваючи свою провину перед нею в 9 класі нової школи, береться за розум та починає добре вчитися. Заради своєї мрії дитинства-стати поліцейським, Ілля закінчує школу на відмінно, а мати знайшла містечко у місцевому відділі поліції та почала з чистого аркушу свою кар’єру в лавах НПУ.

1693560569930.png


Доросле життя:

Одразу після закінчення школи, Ілля вирішив вступити до лав Збройних Сил України.

Приїхавши на полігон де проходила підготовка солдат Ілля стикнувся з тяготами служби. Для нього це не було несподіванкою, бо мати розказувала йому з дитинства, що це таке і як з цим жити. Але, крім всіх тягарів служби, які були у лавах ЗСУ Іллю зустріли старші солдати. Вони почали знущатися з Іллі заставляючи його вичищати їх одяг та стояти в нарядах замість них. Та Ілля- хлопець дужий та швидко пристосувався до нового життя та знайшов нових друзів, разом з якими хотів вступити до лав НПУ, але доля внесла свої корективи.

24.02.2022р. Розпочалася повномасштабна війна. Ілля разом із своїми товаришами вирішили їхати захищати свою Вітчизну. Його взвод направили на одну із найгарячіших точно- Донецький Аеропорт. Під час його служби там, в одному із патрулів, він та його побратими потрапили в засідку, де в результаті дій ворожого снайпера отримав кульове поранення в ногу. Після поранення, його доправляють до лікарні міста Харкова, де йому провели операцію на нозі. Але після операції була потрібна довга, а головне дороговартісна реабілітація на яку, у Іллі не було коштів. Він оформив кредит для того, щоб оплатити лікування. В лікарні йому було присвоєно звання [ГЕРОЯ УКРАЇНИ] за його мужність на відвагу, та після того як він одужав банк почав вимагати повернення боргу, але лікар заборонив повертатися до лав ЗСУ. Отримавши відмову на ВЛК(військово-лікарська комісія) Ілля почав працювати на різних підробітках, щоб погасити заборгованість. Він довгий час працював, щоб погасити борг, але коштів все було мало, тому він почав працювати на місцевих ОПГ, щоб скоріше виплатити борг банку, бо він хотів відібрати його квартиру за його. ОПГ допомогли Іллі, але він залишився у них у боргу.

Після того як проблеми з банком вирішилися Ілля вирішив змінити своє життя та згадав про свою мрію дитинства- стати поліцейським. Він подає документи в ХНУВС та вступає на 1 курс за спеціальністю Право.

Навчання в ХНУВС після ЗСУ здавалося Іллі дитячим табором, тому він швидко влився в середовище та став старшиною курсу. Ілля навчався на відмінно та після закінчення навчального закладу вийшов на роботу в Головне Управління Національної поліції а Харківській області.

1693560594176.png

Наш час:
В ГУНП Ілля швидко підвищується, має добрі стосунки з колегами, знаходить нових друзів. Він дуже працьовитий та відповідальний і швидко піднімається по кар’єрним сходах. Відпрацювавши 2 місяці на посаді Майора, на одному із патрулів йому призначили “Cтрєлку” ОПГ, на яких він колись працював. Вони почали погрожувати Іллі якщо він в найкоротший термін не погасить борг . Але тепер було в нього інша проблема, перед ним стояв важкий вибір Чи продовжувати чесно служити народові України і ризикнути життям? Чи почати вчиняти незаконнні дії щоб вижити в цьому світі ? Ілля почав брати хабарі, випускати людей з ІТТ( Ізолятор тимчасового тримання), закривати кримінальні справи на людей, які були в тому ОПГ, закривати очі на різні правопорушення. З часом Ілля погасив свій борг, але він вже не зміг відмовитися від хабарів та продовжував свою незаконну діяльність. Керівництво ГУНП знало про його дії, але ні раз так і не змогли його спіймати. Його колеги теж знали про його дії та вони не видавали його бо знали про його проблеми. З того часу Іллю і почали називати “Поганим поліцейським” або «Bad-Cop».
1693560611963.png
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі