Вітаю
По-перше: Ви самі полізли під кулі, тому що ви бачили що на БП зараз перестрілка, але все рівно пішли туди.
По-друге: На відео немає всієї ситуації, а саме чому почалася перестрілка.
По-третє: Попереджаю вас про відповідальність за порушення даного правила: 7.30 Заборонено провокацію гравця на порушення внутрішніх правил сервера для подальшого подання скарги на нього в репорт або на форум.
Відмовлено