Розглянуто Адмінистратор дав не таке покарання

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Санечка Джеффрі

Кошовий отаман
Реєстрування
2 Лис 2023
Дописи
162
Реакції
81
Бали
73
1.Ілля Хансер
2.Олександр Андартейкер
3.Дал мне дм за то что я даже не убивал игрока когда у меня стоит гарячая клавиша на Контрл я ударил человека случайно 3 раза и я сказал откат он меня откинул за ДМ-на 60 хв
4.
mta-screen_2024-01-21_21-26-03.png

5.21.01.24 21.26.02
 

Ілюшка Лаурен ♡

Чорноморський край
Активний гравець
Реєстрування
8 Сер 2023
Дописи
668
Реакції
1,136
Бали
153
1.Ілля Хансер
2.Олександр Андартейкер
3.Дал мне дм за то что я даже не убивал игрока когда у меня стоит гарячая клавиша на Контрл я ударил человека случайно 3 раза и я сказал откат он меня откинул за ДМ-на 60 хв
4.Переглянути вкладення 173149
5.21.01.24 21.26.02
Вітаю!
Ви нанесли гравцю 3 удара без причини, це вже вважається як ДМ, + я не чув як ви сказали відкат (докази є).
Очікуємо відповіді від ГА/ЗГА.
 

Валерія Хармоні

Подільський Край
Активний гравець
Реєстрування
29 Тра 2023
Дописи
1,004
Реакції
202
Бали
148
З адміністратором буде проведено бесіду
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі