Схвалено Амністія(вибачення) 03 / Для КТП/ЗКТП / Тех. адміністратора

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

satylili21

Новий гравець
Реєстрування
29 Тра 2024
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
1. Сервер у діскорді: 03

2. Нікнейм теха: КТП/ЗКТП

3. Особистий нікнейм (Discord): satylili21

4. Суть скарги: Добрий день, з моменту мого бану в діскорді 03 та всіх інших серверів пройшло дуже багато часу. Я визнаю, що був не правий порушивши це правило, тому прошу пробачення за свій вчинок у вищого керівництва проекту. Зараз мені дуже прикро за свої дії , мій вчинок можна також зрозуміти, оскільки в той час я мав конфлікт з адміністрацією 02сервера . Велике прохання розбанити мене. Будь ласка! Прошу вибачити мене, будь ласка, та дати другий шанс. Обіцяю більше такого не повториться!

5. Доказ: (скриншот/відео):

Знімок екрана (1).png



6. Дата походження: 03.03.2024
 
Останнє редагування:

Максим Петрушка

Тех.Адміністратор
Тех. Адміністратор
Реєстрування
10 Лип 2022
Дописи
13,610
Реакції
3,115
Бали
253
Доброго дня!
Блокування знято
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі