Вітаю
Адміністратор надав відео порушення, ви на авто підїхали до співробітника державних організацій (СБУ) та розпочали хаотичну стрілянину без ІС причини, що є порушенням у будь-якому випадку, оскільки правило 1.10 на яке ви посилаєтесь працює лише для неофіційних організацій.
Згідно правил терористичних організацій ваш картель автоматично стає терористичною організацію, і навіть по цим правилам повинна бути присутня ІС причина для нанесення шкоди :
1.5 Перестрілка з державними структурами у разі викрадення / допиту / затримання будь-якого гравця(Або себе) / захоплення блокпостів / рейдів / зупинки ТЗ працівниками НПУ або СБУ та проведення затримання гравця
Наприклад: підійти або під'їхати, щоб з'ясувати ситуацію. Якщо вас 4 і більше — можна дістати зброю й вимагати, щоб працівник СБУ відпустив гравця через загрозу своєму життю та безпеці оточуючих. Якщо він відмовляється — даєте 2 попередження з інтервалом 10 секунд. Після невиконання вимоги дозволено відкривати вогонь на ураження.