Макар Бурима
Новий гравець
- Реєстрування
- 4 Вер 2025
- Дописи
- 3
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Доброго дня!
Я отримав варн, але хочу пояснити, що я не робив нічого навмисно, що могло б порушити правила. Якщо моя дія виглядала як порушення — прошу вибачення, я не мав на меті зашкодити грі чи гравцям.
Я ціную ваш проект і надалі обіцяю уважніше ставитися до правил, щоб такого більше не повторилося. Прошу розглянути можливість зняття або перегляду мого варну.
Дякую за розуміння!
Я отримав варн, але хочу пояснити, що я не робив нічого навмисно, що могло б порушити правила. Якщо моя дія виглядала як порушення — прошу вибачення, я не мав на меті зашкодити грі чи гравцям.
Я ціную ваш проект і надалі обіцяю уважніше ставитися до правил, щоб такого більше не повторилося. Прошу розглянути можливість зняття або перегляду мого варну.
Дякую за розуміння!