Відмовлено Артем Щирський//Bad Cop

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Артем Щирськй(*_*)

Національна поліція Києва 1 сервер
Реєстрування
24 Лис 2023
Дописи
1
Реакції
1
Бали
3
Автор теми: Артем Щирський
#1
ДИТИНСТВО
Народився 24.05.2002 року в селі Широкине на Донечинні,в сім'ї звичайного рибалки та домогоспадарки.Мав старшого брата різниця у віці з яким була 15 років.Брат Артема був зірвиголова з самого дитинства,з того все і почалося.Брат почав водитися з не останніми людьми в кримінальному світі,бо згодом почав продавати заборонені речовини,після чого був ув'язенний на 3 роки.Коли він хотів повернутися додому батько та мати вигнали його на подвір'я,але Артему завжди був цікавий рідний брат,чим він займався,де він жив після вигону батьків і він дуже хотів зустрітись з братом,але незабаром дізнався що брата вже немає в живих,як казав його друг,він поїхав на діло,де повинен був передати наркотичні речовини працівнику міліції,але той замість грошей приніс кайданки та пістолет для затримання брата Артема,але він не підозрював що брат приїде не сам,після чого почалася перестрілка де брат отримав поранення несумісне з життям,після чого Артем вирішив помстится всій правоохорнній владі та робітникам.



ЮНІСТЬ

З роками Артем почав забувати образи та цілі які він собі дав,почав займатись спортом але в 2014 році коли Артему було 12 почалася війна і родина була вимушенна виїзджати з села до сусіднього міста Маріуполя.Але стрес зробив свою справу і Артем почав згадувати свої цілі щоб помститися за брата,бо в місті міліція відносилась до людей як до бруду, Артем записався на секції по бойовим мистецтвам,щоб ходити і виловлювати всіх негідних прицтавників закону, Артем знайшов собі компанію злочинців які хотіли помсти.Артем вирішив що хоче робити всі свої плани через ЗСУ,та почав готуватися щоб вступити до лав,він почав роботу в ЗСУ


ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Після прибуття до ЗСУ, Артем негайно почав просити перевод до НПУ,задля виконання своєї мети.Після переводу до поліції,він почав налагуджувати свої старі зв'язки слідкував за порядками та ловив порушників..З часом незаконні угрупування,почали все більше і більше надавати інформації,про те як саме та за якихобставин вбили його брата,почали вспливати перші імена.Артем наказав одному із злочинців сидящих у в'язниці,прослідкувати за першою особою,а замість цього він вкраде та спале його діло,та випустить на волю,злочинець погодився та почав слідкувати за першою людиною.Артем дізнався всі адреси першого чоловіка,та почав робити компромат та снага до помсти була набагато сильніша ніж його терпіння і він не втримався та взявши пістолет з глушником,пішов до того чоловіка додому,Артем знав що дублікат ключей лежить в поштовій скрині,та без всякого шуму зайшов в квартиру,до людини яка була причасна до вбивства,та почав чекати,коли чоловік повернувся додому його чекав сюрприз,але радості від цього сюрпризу було мало,коли він відкрив двері квартири,його застрів пістолет націлений йому в обличчя, Артем одразу почав його допитувати про все що він знає,на цейдопит не пішло багато часу бо,бо ций чоловік був слабкохарактерною людиною,та все розвповів,після чого Артем застрелив його прямим пострілом у його макітру.Далі після полученою інформації,Сашко почав мститися кожній особі,чиї ім'я назван вже покійний мент,а коли діло пройшлодо останнього чоловіка,він разказав що не тільки міліція була при справах,але ще й давні знайомі Артема,котрі псевдодопомогали йому,він вбив останього причастного до вбивста міліцуйського,та почав цікавитися чому його так званні друзі захотіли прибрати його брата.Артем підійшов до кримінального автаритета по сумістництву глава цієї опг,та почав завдавати питання,після чого глава опг відповів Артемутак:"Ты слишком много знаешь,для своего маленьного ума",та дістав пістолет і зробив постріл в Артема,але на щастя, Артем був кмітливий та одягнув броніжилет.Але після пострілу Артем впав та почав вдавати мертвого,а коли його вбивця відвернувся Артем вистрілив йому прямісенько в голову,після чого встав,подивися на все це,посміхнувся,та сказав:"Ум у меня хоть и маленький,за то за брата отомстил".


НАШІ ДНІ
Після помсти Сашко попросив перевод до національної поліції міста Києва,щоб меньше було спогадів про цю так звану пригоду,Сашко з часом став старшим лейтенантом та далі розвивається ,а ті з ким Артем хотів порвати зв'язок,слухи дійшли і до Києва,і наразі всі опг дуже негативно до нього настроєні,але й там є свої люди які вдячні Артему,за вбивство їх головного.
 

Андрій Косик

ЗГС Держ | Центральна Україна
Куратор лідерів
Реєстрування
23 Тра 2023
Дописи
2,711
Реакції
1,306
Бали
253
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі