Розглянуто БАН просто так)

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Денчик Новорічний

Новий гравець
Реєстрування
30 Гру 2024
Дописи
13
Реакції
2
Бали
6
  1. Нікнейм адміністратора: Лео Галанте
  2. Особистий нікнейм: Денчик Клутой
  3. Суть скарги: Я граю на акаунті Денчик Клутой награно 300 годин за місяць, білік 22кк і злив в казіку ше десь 20+-, зарейстрував акк з ціллю піднятися до непоганого імущества і все йшло як по маслу, я 20,05,2025 (вродіби)) граю і все ніби норм і 21,05,2025 а саме у середу я заходжу у гру зранку і пише що акаунт в бані за те що я використовував дабл клік на своїй мишці, я ставив на неї книжку і воно показувало що я не в афк коли мене не було, заходжу я на акаунт 23,05,2025 і бачу що на акаунті бан за чити. Хоча я з читами вже не граю як мінімум 3 місяці, я домовився з Олександром Диллером що я більше не буду використовувати чити і я їх не використовував я їх всі видалив і не закачував. Я навіть задонив на акаунт тому що думав що мене банити не будуть. Але чомусь як все мене забанили. (Я готовий пройти любу перевірку і доказати що у мене не має читів).
    Прохання розблокувати акаунт або повернути срок 5 днів за те що я використовував дабл клік (3 дні) я вже два відсидів в бані
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
    bandicam 2025-05-23 20-29-00-269.jpg
  5. Дата походження:23,05,2025
  6. Усім дякую за увагу всім гарного дня
 

Вкладення

  • bandicam 2025-05-23 20-29-00-269.jpg
    bandicam 2025-05-23 20-29-00-269.jpg
    877 Кб · Перегляди: 41

Олександр Дилер

ГС Держ | Подільський Край
Активний гравець
Реєстрування
6 Вер 2023
Дописи
2,232
Реакції
1,273
Бали
213
Вітаю, зв'яжіться зі мною в discord - kovalevskui
(Обирайте 'Повідомлення' для швидкого зв'язку)
 

Олександр Дилер

ГС Держ | Подільський Край
Активний гравець
Реєстрування
6 Вер 2023
Дописи
2,232
Реакції
1,273
Бали
213
Ситуацію вирішено.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі