Розглянуто Багом забрали 2 біза. Для С.Коваленка// В.Савочкіна

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Рагнар Хелл

Активний
Реєстрування
19 Кві 2023
Дописи
151
Реакції
297
Бали
66
  1. Нікнейм адміністратора: -
  2. Особистий нікнейм: Рагнар Хелл
  3. Суть скарги: Битви за бізнеси були багані, два клани цим скористалися і багом забрали в нас 2 бізака, прошу їх повернути або ж зробити переігровку, якщо не буде перегравання битви смисл з битв якщо афк клани будуть кидати і багом забирати бізаки. Прошу звернути увагу Керівника і Спец адміна на цю проблему. Докази бага прикріпляю нижче! Ми згідні на повернення або на перегравання битви!
    Суть бага: Клани кидали нам битви на бізаки що ми тримали не являлися на битви і бізаки переходили у їхню власність.
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
    Битва за Центральний ринок:
    Битва за Лавку Скарбів:
  5. Дата походження: 28.02.2024
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі