Амір Легенда
Генерал
- Реєстрування
- 14 Бер 2025
- Дописи
- 268
- Реакції
- 225
- Бали
- 63
1. Нікнейм гравця: Філіпон Купернатор ( 89385 ), Павло Коломойський ( 38162 )
2. Особистий нікнейм: Чарльз Бронсон ( 96457 )
3. Клан порушника: WarszawFamQ
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: Prokuratura
5. Суть скарги: Людина до цього писала: ,, Я розумію, що така поведінка порушує правила спільноти, принижує інших гравців і створює негативну атмосферу. Щиро шкодую про скоєне й обіцяю, що подібне більше не повториться.
Прошу адміністрацію розглянути можливість пом’якшення або зняття покарання. Готовий дотримуватися всіх правил гри та поважати інших учасників.
.,, Ви пане ГА Віктор Миколайович пощадили Філіпона Купернатора, неповіривши мені ,що данний гравець повторе те саме ... Блокування було не знято вами,але ви , скоротили термін даному гравцю з 41 до 10 діб. Після чого , данний гравець в Румунії розстріляв людей ,спрямованно задля того, щоб першим продати ікла з квадрациклу ,і не стояти чергу(нажаль фрапсу у мене немає ,є свідки у них можливо фрапс є), і пізніше вже людина зробила ще порушення , і получила 3 дні банну, і в той же день ,я виконував батл пас, визвав таксі і далі все навідео ...
6.Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
7. Дата порушення: 30.10.2025 час 10:33
2. Особистий нікнейм: Чарльз Бронсон ( 96457 )
3. Клан порушника: WarszawFamQ
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: Prokuratura
5. Суть скарги: Людина до цього писала: ,, Я розумію, що така поведінка порушує правила спільноти, принижує інших гравців і створює негативну атмосферу. Щиро шкодую про скоєне й обіцяю, що подібне більше не повториться.
Прошу адміністрацію розглянути можливість пом’якшення або зняття покарання. Готовий дотримуватися всіх правил гри та поважати інших учасників.
.,, Ви пане ГА Віктор Миколайович пощадили Філіпона Купернатора, неповіривши мені ,що данний гравець повторе те саме ... Блокування було не знято вами,але ви , скоротили термін даному гравцю з 41 до 10 діб. Після чого , данний гравець в Румунії розстріляв людей ,спрямованно задля того, щоб першим продати ікла з квадрациклу ,і не стояти чергу(нажаль фрапсу у мене немає ,є свідки у них можливо фрапс є), і пізніше вже людина зробила ще порушення , і получила 3 дні банну, і в той же день ,я виконував батл пас, визвав таксі і далі все навідео ...
- 6.38. "Багоюз" - Заборонено використання будь-якого багоюзу. | Деморган 60-120 хвилин / Варн / Бан до 10 днів
- 6.2.1. "DM in GZ" - DeathMatch in Green Zone - доведення гравця до несвідомого стану в зеленій зоні. | Деморган 120-180 хвилин, при повторному порушенні
- 6.4. "DM Car" - DeathMatch Car - умисне псування / нанесення шкоди будь-якому транспортному засобу з або без гравців у середині без вагомої IC причини. Удари по власному транспорті не враховуються. | Деморган 5-30 хвилин
6.Доказ видачі покарання (скріншот/відео):