sever
Новий гравець
- Реєстрування
- 18 Гру 2024
- Дописи
- 39
- Реакції
- 3
- Бали
- 11
Мені за що дали 45хв за NRP Drive дають 15 хв в мене не було розшуку.
Мені дали за те що я неправильно задом їзджу хоча це ваші проблеми що на снігоприбиральнику чомусь машина їде в зад швидше а в перед повільніше щось не логічно прошу мені дати 150000 в розмірі компенсації
Це вже другий раз або ви виправите цю помилку. Чому прості ігроки мають страждати через це.
Мені дали за те що я неправильно задом їзджу хоча це ваші проблеми що на снігоприбиральнику чомусь машина їде в зад швидше а в перед повільніше щось не логічно прошу мені дати 150000 в розмірі компенсації
Це вже другий раз або ви виправите цю помилку. Чому прості ігроки мають страждати через це.