Bog999
Gromov
- Реєстрування
- 29 Тра 2023
- Дописи
- 219
- Реакції
- 92
- Бали
- 33
1 Єгор Чекаленко
2 Богдан Громов
3 Дали бан за багоюз(бо сидів в чужій машині і вона котилась задки).Ну слухайте це типу по рп,вижимаєш педаль ЗЧЕПЛЕННЯ,та машина котиться на нейтралці назад,в чому багоюз,чи котилась машина більше ніж 30км\ч?Правильно не їхала навіть 30км/ч.То в чому ж проявився багоюз?Якщо ви не знаєте,що машина так вміє,то це не повод видавати багоюз.Я повністю пояснив свої дії,чекаю розбан
4 Доказ покарання:
5 17.02.2024
2 Богдан Громов
3 Дали бан за багоюз(бо сидів в чужій машині і вона котилась задки).Ну слухайте це типу по рп,вижимаєш педаль ЗЧЕПЛЕННЯ,та машина котиться на нейтралці назад,в чому багоюз,чи котилась машина більше ніж 30км\ч?Правильно не їхала навіть 30км/ч.То в чому ж проявився багоюз?Якщо ви не знаєте,що машина так вміє,то це не повод видавати багоюз.Я повністю пояснив свої дії,чекаю розбан
4 Доказ покарання:
5 17.02.2024
Останнє редагування модератором: