Розглянуто Бан без причини АС #61

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Ухо Дмитро

Новий гравець
Реєстрування
4 Тра 2024
Дописи
11
Реакції
1
Бали
6
1.Нікнейм адміністратора: Незнаю (Анті-чит фото 1)
2.Особистий нікнейм: Дімон Багатирів (айді 17818)
3.Основа скарги: вийшов з гри під час рп процессу, захожу в гру і я вже в КПЗ,
потім мене відвезли у інше преміщення я побіг копати щось там поки сидів,
випадково вийшов з гри і мене забанили. Прошу пояснити за що бан?
4.Доказ видачі покарання (1,2 фото)
5.Дата походження 04.05.2024
(якщо щось не так, вибачте перша скарга на форум)
і ще що робити якщо вже пройшло 7 днів і не приймають скаргу?
бо я був у відпусці, може якось можна вирішити? я дуже засмучений
бо мене не було і не міг це зробити раніше( будь ласка можна якось вирішити це?
Снимок экрана 2024-05-04 194237.pngСнимок экрана 2024-05-04 194432.png
 

Ухо Дмитро

Новий гравець
Реєстрування
4 Тра 2024
Дописи
11
Реакції
1
Бали
6
Сподіваюся ви мене зрозумієте, тому що мене не було і я не нічого не зробив би навіть якби дуже хотів((
 

Ухо Дмитро

Новий гравець
Реєстрування
4 Тра 2024
Дописи
11
Реакції
1
Бали
6
чи можна хоча б скоротити до 30 днів чи 14 днів?
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі