CWORNISKA
𝑳.𝑫𝒆𝒂𝒅𝒍𝒚-𝑺𝒒𝒖𝒂𝒅
- Реєстрування
- 1 Жов 2023
- Дописи
- 49
- Реакції
- 18
- Бали
- 11
Сервер 01
Нікнейм в DS-bemvistik
Я просто виставляв оголошеня в якому нічого такого нема як я зрозумівв по тех пітримці TG мене забанили по причині 14 шось там з профелем звязано але яка різниця дс серверу який в мене профіль аватарка нормальна і все опис зроблений просто по рофлу дуже очікую розбана.
Нікнейм в DS-bemvistik
Я просто виставляв оголошеня в якому нічого такого нема як я зрозумівв по тех пітримці TG мене забанили по причині 14 шось там з профелем звязано але яка різниця дс серверу який в мене профіль аватарка нормальна і все опис зроблений просто по рофлу дуже очікую розбана.