Розглянуто Бан без причини

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
30 Лис 2023
Дописи
23
Реакції
12
Бали
6
Скарга:

1. Нікнейм адміністратора: Влад Залізняк
2. Особистийнікнейм:ЯрославХофман
3. Суть скарги:Мене забанили на 30 днів. Я покликав адміністратора і попросив виправити анкету в УЗ. Мене 6-7 разів кікало, хоча раніше такого не було. Але коли я подав анкету, мене знову кікнуло.
Нехай адміністратор надасть докази, можливо, я в чомусь не правий. Прошу вибачення. Проєкт чудовий, але, будь ласка, скоротіть бан до 5-6 днів замість 30. Дуже прошу
Докази:
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі