Макс Вайб
Кошовий отаман
- Реєстрування
- 16 Чер 2024
- Дописи
- 135
- Реакції
- 57
- Бали
- 31
1. Нікнейм адміністратора: Іван Верб
2. Особистий нікнейм: Макс Вайб
3. Суть скарги: Зі всією повагою хлопці але так не робиться чому коли я написав жб на гравця за згадку родичів ви гравцеві дали бан на 3 дні за згадку родичів а мені за те що я просто оскав і неадекватні висловлюсявання дали бан 5 днів і 180 хв муту, хлопчики ви мої круті і любі ви як бан видаєте??? Питання в мене таке скромне, я хоть не адм і не хтів б ним бути ну по крайній мірі такими як ви адміністраторами які не вміють правильно видавати покарання тоді знайдеться такий як Макс Вайб він вас навчить як треба видавати покарання значить так: згадка родичів бан до 5/7 днів + мут 100/180 хв, неадекватні висловлювання бан до 3днів/мут 180 хв! Дам вам пораду прочитати мені ці покарання! Щоб сьогодні у вечері я вже був на акаунті! Я надіюсь ви мене почули чао
4. Фото/скріншот: згадка родичів без організації
5. Дата подачі: 22.02.25
2. Особистий нікнейм: Макс Вайб
3. Суть скарги: Зі всією повагою хлопці але так не робиться чому коли я написав жб на гравця за згадку родичів ви гравцеві дали бан на 3 дні за згадку родичів а мені за те що я просто оскав і неадекватні висловлюсявання дали бан 5 днів і 180 хв муту, хлопчики ви мої круті і любі ви як бан видаєте??? Питання в мене таке скромне, я хоть не адм і не хтів б ним бути ну по крайній мірі такими як ви адміністраторами які не вміють правильно видавати покарання тоді знайдеться такий як Макс Вайб він вас навчить як треба видавати покарання значить так: згадка родичів бан до 5/7 днів + мут 100/180 хв, неадекватні висловлювання бан до 3днів/мут 180 хв! Дам вам пораду прочитати мені ці покарання! Щоб сьогодні у вечері я вже був на акаунті! Я надіюсь ви мене почули чао
4. Фото/скріншот: згадка родичів без організації
5. Дата подачі: 22.02.25