Розглянуто Бан на 5 днів за неадекватні висловлювання

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Макс Вайб

Кошовий отаман
Реєстрування
16 Чер 2024
Дописи
135
Реакції
57
Бали
31
1. Нікнейм адміністратора: Іван Верб
2. Особистий нікнейм: Макс Вайб
3. Суть скарги: Зі всією повагою хлопці але так не робиться чому коли я написав жб на гравця за згадку родичів ви гравцеві дали бан на 3 дні за згадку родичів а мені за те що я просто оскав і неадекватні висловлюсявання дали бан 5 днів і 180 хв муту, хлопчики ви мої круті і любі ви як бан видаєте??? Питання в мене таке скромне, я хоть не адм і не хтів б ним бути ну по крайній мірі такими як ви адміністраторами які не вміють правильно видавати покарання тоді знайдеться такий як Макс Вайб він вас навчить як треба видавати покарання значить так: згадка родичів бан до 5/7 днів + мут 100/180 хв, неадекватні висловлювання бан до 3днів/мут 180 хв! Дам вам пораду прочитати мені ці покарання! Щоб сьогодні у вечері я вже був на акаунті! Я надіюсь ви мене почули чао
4. Фото/скріншот: згадка родичів без організації
5. Дата подачі: 22.02.25
 

Олег Галицький

Керівник UKRAINE GTA
Керівник
Реєстрування
14 Бер 2023
Дописи
7,322
Реакції
5,065
Бали
253
Вітаю!
Розглянувши скаргу, виношу вердикт:


Покарання можна було оскаржити до 3 днів бану, оскільки ви його вже відбули - обліковий запис буде розблоковано.
З адміністратором проведемо бесіду.


[Розглянуто]
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі