Єгор Фільченков
Новий гравець
- Реєстрування
- 8 Кві 2025
- Дописи
- 4
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Сьогодні я як завжди я хотів пограти з Другом у мій улюблений рп проект зайшовши на сервер він кинув мені запрощення на інкассатора я сів на байк і мене тут же забокувала на 6000 тисяч днів причина чити, мой Дискорд для зв'язку: #godzachka ник: Sabhuman, грав я на 06 сервері на ім'я Єгор Фільченков, для більше доказів моєї невиносності буде в лс.
Дс: #godzachka
Тг: @Sabhuman
Сервер: 06
Ім'я: Єгор Фільчинков
Айді: 31385
P.S Читів, І шкідливих програм для сервера у МЕНЕ не було. і я НЕ ПОРУШАВ правила сервера.
Дс: #godzachka
Тг: @Sabhuman
Сервер: 06
Ім'я: Єгор Фільчинков
Айді: 31385
P.S Читів, І шкідливих програм для сервера у МЕНЕ не було. і я НЕ ПОРУШАВ правила сервера.