Розглянуто Бан ні защо

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Dimaqqq

Новий гравець
Реєстрування
9 Вер 2024
Дописи
3
Реакції
0
Бали
4
Доброго дня,сьогодні мене заблокували в грі ні за що,мене посадила поліція в тюрьму на годину 30 хвилин,потім через +-30 хвилин поліція мене повезла в якесь місце,коли мене посадили знову на годину я отримав бан причина чіти.Прошу вас будь ласка зробіть щось з цим.Мій ігровий ID:99716
 

Валерія Савченко

❤️
Активний гравець
Реєстрування
28 Лют 2024
Дописи
4,030
Реакції
2,698
Бали
253
Вітаю.

Вас було заблоковано за використання стороннього ПЗ!

Розглянуто!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі