Dimaqqq
Новий гравець
- Реєстрування
- 9 Вер 2024
- Дописи
- 3
- Реакції
- 0
- Бали
- 4
Доброго дня,сьогодні мене заблокували в грі ні за що,мене посадила поліція в тюрьму на годину 30 хвилин,потім через +-30 хвилин поліція мене повезла в якесь місце,коли мене посадили знову на годину я отримав бан причина чіти.Прошу вас будь ласка зробіть щось з цим.Мій ігровий ID:99716