Зачинено Бан ні за шо (орскарження на форумі

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Ахмед Братушкин

Новий гравець
Реєстрування
15 Чер 2025
Дописи
4
Реакції
0
Бали
1
Відійшов від компютера на 3-4 години і забув вийти з гта перед цим я зайшов в дискорд і не бачив що в грі прихожу і у мене блокировка
 

Вкладення

  • бан.jpg
    бан.jpg
    393.5 Кб · Перегляди: 41

Ахмед Братушкин

Новий гравець
Реєстрування
15 Чер 2025
Дописи
4
Реакції
0
Бали
1
  1. Нікнейм адміністратора: sahoooos-CP
  2. Особистий нікнейм: Діма Норальський
  3. Суть скарги: даний адміністратор заблокував мене під час того як яc відходив від пк
  4. Доказ видачі покарання
  5. Дата походження: 15.06.2025
 

Вкладення

  • бан.jpg
    бан.jpg
    393.5 Кб · Перегляди: 42

Олександр Дилер

ГС Держ | Подільський Край
Активний гравець
Реєстрування
6 Вер 2023
Дописи
2,232
Реакції
1,273
Бали
213
Вітаю шановний гравець, розглянувши вашу скаргу виношу свій вердикт:
Скарга написана від третього лиця.
Зачинено.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі