Женька Кошовий
Новий гравець
- Реєстрування
- 30 Бер 2025
- Дописи
- 1
- Реакції
- 1
- Бали
- 3
1. Владислав Снайпер
2.Женя Кошовий
3. Їхав на машині не було що робити, взяв в руки снайперку, та і завалив одного чувачка після того прилітає мені бан на 6000 днів.... , в мене імушки на тому аккаунті стільки ... мені немає сенсу шось використовувати !
5. 30.03.2025 16:26
2.Женя Кошовий
3. Їхав на машині не було що робити, взяв в руки снайперку, та і завалив одного чувачка після того прилітає мені бан на 6000 днів.... , в мене імушки на тому аккаунті стільки ... мені немає сенсу шось використовувати !
5. 30.03.2025 16:26
Вкладення
Останнє редагування модератором: