Розглянуто Бан системой АС#111

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Ryslan

Поважний гравець
Реєстрування
15 Кві 2023
Дописи
206
Реакції
145
Бали
48
  1. Нікнейм адміністратора:
  2. Особистий нікнейм:Руслан Степаненко
  3. Суть скарги:Вітаю! Купив новий ноут зараз з нього намагаюся зайти на свій акаунт,зразу зайшло без питань! У звязку із не стабільною роботою старлінку почало викидати з ігри! Намагався зайти пару разів,зрозумівши що поки поганий інтернет не має сенсу заходити! Після перезагрузки Старлінку спробував знову зайти ! Пише що Ви забанені по АС111! Знаходжуся в зоні бойових! Фото з Майстерні розробників моє для підтвердження слів що дійсно знаходжуся в червоній зоні,де буває не стабільний інтернет!
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):https://postimg.cc/Pp5zjsH7/7e778220 https://postimg.cc/sMPpGDD8/dee1328b https://postimg.cc/t7PsfPKv/4cda7fddДоказ того що Я особисто надіслав фото!
  5. Дата походження:02.09.2025
 
Останнє редагування:

Михайло Малюк

UKRAINE GTA
Активний гравець
Реєстрування
17 Вер 2024
Дописи
1,626
Реакції
1,063
Бали
253
Вітаю
Блокування було знято

Розглянуто
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі