Роман добрийй
Новий гравець
- Реєстрування
- 12 Кві 2025
- Дописи
- 8
- Реакції
- 0
- Бали
- 4
1.Нік: Роман Терорист
2. Айді: 205441
3. 01 Сервер
4. Адміністратор: Денис Верман
5. Суть: Ввечері біля МОЗ Д у мене стався конфлікт з гравцем. У мене здали нерви, і я вирішив вкрасти у нього зброю в інвентарі, а саме м4. Чесно, я не знав, що є правила викрадення і відповідно я їх не знав
Потім мене заблокували на 3 дня, а сьогодні мене мали розблокувати, але я бачу, що бан продовжили до 13.07. Я вимагаю, щоб мене розблокували, адже я писав на форум недавно, коли мене заблокували і сказали чекати 3 дні. Прошу адміністрацію, щоб вони видали розбан і дали покарання адміністратору.
6. Докази бану
2. Айді: 205441
3. 01 Сервер
4. Адміністратор: Денис Верман
5. Суть: Ввечері біля МОЗ Д у мене стався конфлікт з гравцем. У мене здали нерви, і я вирішив вкрасти у нього зброю в інвентарі, а саме м4. Чесно, я не знав, що є правила викрадення і відповідно я їх не знав
Потім мене заблокували на 3 дня, а сьогодні мене мали розблокувати, але я бачу, що бан продовжили до 13.07. Я вимагаю, щоб мене розблокували, адже я писав на форум недавно, коли мене заблокували і сказали чекати 3 дні. Прошу адміністрацію, щоб вони видали розбан і дали покарання адміністратору.
6. Докази бану