Розглянуто Бездіяльність адміністрації |Недбале ставлення до своєї посади

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Дмитро Авторітетов

I am always come back
Реєстрування
20 Тра 2023
Дописи
293
Реакції
255
Бали
108
  1. Нікнейм адміністратора:Пашер та адміністрація яка перебувала онлайн під час цієї ситуації
  2. Особистий нікнейм:Ангел Парадокс
  3. Суть скарги:кажучи коротко:гравці у віп чаті почали порушувати та обговорювати дії адміністрації,від адміністрації не зауваження не попередження не видачи покарання не було,я повідомляю про це в репорт,адже був би це інший гравець покарання могло застосуватися і тоді взагалі ніякої справедливості..На що мені спочатку кажуть що передають репорт,а на другий раз про те що гравці зараз отримають покарання..пройшов час і покарання гравці не отримали?!
    Що це виходить,обман гравців?
    Прошу розібратись в цій ситуації та покарати адміністрацію яка не звернула увагу/не побачили/не почули/не видали покарання/ сказали що видадуть,а потім забули/займалися своїми справами під час порушення правил серверу тощо...
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):докази
  5. Дата походження:17.07.2025
 
Останнє редагування модератором:

Віктор Миколайович

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
22 Лип 2022
Дописи
10,759
Реакції
6,338
Бали
254
Вітаю

Адміністрація на власний розсуд виходячи з правил видає покарання за обговорення дій адміністрації, з ваших скріншотів видно що гравці висловлюють свою думку, на що у них також є право, не порушуючи правила щодо образ або наклепу, адміністрація вирішили не видавати покарання оскільки конфлікт пізніше був урегульований.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі