Kaba4ok
Отаман
- Реєстрування
- 2 Вер 2024
- Дописи
- 34
- Реакції
- 31
- Бали
- 21
- Нікнейм адміністратора: Шаман Експрес
- Особистий нікнейм: Ярослав Святоша
- Суть скарги:Хочу поскаржитись на Адміністратора (Ш.Експрес),по причині слідкування за мною та за моєю грою без підстав та репортів, з цілю садити мене в деморган на енну кількість часу : ( Опис ситуації) Я з моїм другом Денис Святоша їхали в Харкові і біля заправки він попросив пробити йому 4 колеса по причині (дріфта) Ш.Експрес не розібравшися в ситуації видає мені покарання деморган на 15 хв , хотя ніяких скарг чи репортів не було : (звідки даний адміністратор міг знати що це станеться в даний час і зробить телепорт до мене)..!
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео):тут