Саня Карб
Новий гравець
- Реєстрування
- 2 Бер 2025
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
1. Нікнейм адміністратора: ANTICHIT
2. Ігровий нікнейм: Саньок Карбюраторов
3. Суть скарги: Добрий день. Шановне панство, виникла якась помилка. Сьогодні заробляючи так би мовити собі на хліб, мене чомусь забанило системою за чіти.
Суть у тому, що читів то ніяких і не було.
Поясню більш детально. Приїхавши і попрацювавши деякий час на роботі будівельника, я вже збирався завершувати робочу зміну. Перед тим, як звільнитися, зупинився, щоб скрафтити собі потрібні речі і буквально під час останньго крафту, усе зависло на секунд 10. В той момент я подумав, що мене крашнуло, але ні, у мене вилазить вікно по середині екрану, що мене: було забанено на 6000 днів, і забанив мене не адміністратор, а система. Я так розумію, що це просто баг.
Підкажіть, можна якось вирішити цю проблему, чи теперь мій акаунти не підлягає розбану? Сподіваюсь на позитивний фітбек, та скоріше вирішення проблеми, бо поки на серверах діє х2, хотілося б ще пограти. Сервер: Центральна Україна 01. Дякую.
Якщо я попав не у той розділ, будь ласка направте мене, бо більш потрібного розділу я знайти не зміг.
4. Доказ: (скриншот/відео): 5. Дата походження: 03.02.2025 час приблизно 19:30
2. Ігровий нікнейм: Саньок Карбюраторов
3. Суть скарги: Добрий день. Шановне панство, виникла якась помилка. Сьогодні заробляючи так би мовити собі на хліб, мене чомусь забанило системою за чіти.
Суть у тому, що читів то ніяких і не було.
Поясню більш детально. Приїхавши і попрацювавши деякий час на роботі будівельника, я вже збирався завершувати робочу зміну. Перед тим, як звільнитися, зупинився, щоб скрафтити собі потрібні речі і буквально під час останньго крафту, усе зависло на секунд 10. В той момент я подумав, що мене крашнуло, але ні, у мене вилазить вікно по середині екрану, що мене: було забанено на 6000 днів, і забанив мене не адміністратор, а система. Я так розумію, що це просто баг.
Підкажіть, можна якось вирішити цю проблему, чи теперь мій акаунти не підлягає розбану? Сподіваюсь на позитивний фітбек, та скоріше вирішення проблеми, бо поки на серверах діє х2, хотілося б ще пограти. Сервер: Центральна Україна 01. Дякую.
Якщо я попав не у той розділ, будь ласка направте мене, бо більш потрібного розділу я знайти не зміг.
4. Доказ: (скриншот/відео): 5. Дата походження: 03.02.2025 час приблизно 19:30