Вітаю
Написавши дане образливе повідомлення в сторону Головного Адміністратора , ви порушили правило проєкту 10.8 Заборонено ображати/погрожувати/розповсюджувати особисті дані про адміністрацію поза грою в соц. мережах, особистих повідомленнях тощо (під це правило підпадає все що стосується гри чи дій адміністратора).
Ваш аргумент про те , що "Романовичів буває багато" до уваги я брати не буду , тому що ви написали дане повідомлення після розмови з ГА 04 серверу , відповідно це повідомлення було саме про Головного Адміністратора