Павло Сковорода
Новий гравець
- Реєстрування
- 22 Лют 2025
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Доброго дня,вчора я придбав машину за 48кк і поїхав даль працювати на полюванні а магазин був зачиненим немає товарів писало я поїхав працювати на снігоприбиральника і трамвая попрацював і поїхав на риболовлю там попрацював хвилин п'ять зловив мало і хотів відпочити поїхати в казино і тут мене
забанили.
забанили.