zeroxx
Поважний гравець
- Реєстрування
- 31 Гру 2023
- Дописи
- 207
- Реакції
- 192
- Бали
- 48
- Нікнейм адміністратора: Богдан Брай
- Особистий нікнейм: Тріпер Хелл
- Суть скарги: Був сліт бізнесу Київстар о 00.00.00 28.02.2025, за 10 хвилин до зльоту адміністратор (не знаю який) відкинув мене на респавн без причини (на це немає фрапсу) запросіть у адміністраторів які були на зльоті фрапс. За 10 секунд до зльоту адміністратор Богдан Брай мене відкинув за Порушення правил ловлі майна 1.7. Заборонено залишати особистий / орендований транспорт біля нерухомості (якщо нерухомість не має огорож). | Деморган 80 та де спавн автомобіля, даний адміністратор відкинув тільки мене хотя там було багато інших машин. Також були машини ближче до мітки ловлі майна, власників даних авто адміністратор Богдан Брай не відкинув! Нижче надаю відеодоказ. Прошу провести строгу бесіду з даним адміністратором також видати мені компенсацію за витрачений час та за перешкоду від адміністратора ловлі майна. Дякую!
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео): 0.08 - Приїхав на ловлю майна, прошу звернути увагу де стоїть моя машина і де інших.
0.24 - 4.04 - стою на мітці ловлі майна (не обов'язково дивитись)
4.07 - мене відкидують в деморган. - Дата походження: 27.02.2025
Останнє редагування: